492 visninger
|
Oprettet:
Tilmeldt:
25. jul 2004 Følger: 99 Følgere: 100 Biler: 6 Emner: 621 Svar: 5.234
Velkommen til folkens..... {{forumTopicSubject}}
Som inkarneret biografgænger, så garanterer jeg at der jævnligt vil komme friske indlæg fra undertegnede.
Går i biffen ca. 1 gang om ugen, og ser derudover 2-3 film derudover derhjemme... så der skulle være rigeligt materiale at skrive om
For god ordens skyld, så foretrækkes det at man ved nye indlæg skriver filmtitlen i overskriften samt linker til filmen på imdb.com i tekstfeltet, for at lette overskueligheden, specielt hvis man er i tvivl om filmens karakter.
Velkommen til alle sammen.
<b>PAPPI
okt 2005
Følger: 8 Følgere: 5 Biler: 2 Emner: 26 Svar: 1.108
Det skal dog ikke forhindre mig i at se film, det bliver bare på DVD. Med en 2-årig i huset, bliver det dog ofte til børnefilm
okt 2005
Følger: 25 Følgere: 53 Biler: 2 Emner: 401 Svar: 11.296
hehe jeg går kun i biografen ca en gang om måneden.
og allerede ved det.
mener de gamle at det er for meget.
Ville gerne gå noget mere i bio.
Men det er der ikke gode film nok til.
ps fed klub du har fået bikset dig sammen her.
jul 2004
Følger: 99 Følgere: 100 Biler: 6 Emner: 621 Svar: 5.234
NB. Egentligt bemærkelsesværdigt at klubben har 180+ medlemmer, men dette indlæg kun har 125hits. Jeg læser som udgangspunkt alle nye tråde, så syntes da det er ærgeligt at det langt fra er alle som kigger i de nye indlæg herinde.
okt 2005
Følger: 25 Følgere: 53 Biler: 2 Emner: 401 Svar: 11.296
jeg kan heller ikke selvom jeg forsøger
Velkommen til folkens.....
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside