{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
5.482 visninger | Oprettet:

Undervognsbehandling: Dinitro, pava, osv? {{forumTopicSubject}}

Hej

Mig og ekskæresten skal have undervognsbehandlet vores biler (hendes Aygo fra '09 og min Passat fra '97). Det er klart nemmest for os, at få det gjort i Holstebro, men vi kører selvfølgelig gerne, for et bedre resultat.

Hun har kigget lidt på http://www.struerundervognscenter.dk/ og vi synes sådan set begge to de ser ret professionelle ud. Jeg fik det gjort hos Pava i Holstebro sidst, men har ikke vildt meget lyst til at få det gjort der igen. Pava's hjemmeside ligner også bare lort smiley

Jeg har fået anbefalet Dinitrol i Holstebro og var egentlig dér jeg havde tænkt mig at køre hen. Mest fordi jeg synes at have set en reklame, hvor de siger at man får en cd med billeder, som beviser for at de har haft afmonteret diverse inderskærme osv? Jeg betaler gerne ekstra for at få det gjort hos Dinitrol (er vidst dem der er dyrest?).

Hun vil vidst gerne have det gjort hos Pava eller dem i Struer, men mest fordi hun får 15% rabat hos dem begge.

Hvad vil i anbefale? smiley

Vh


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring 750 kr.
  • Ophængning af 3 lamper 600 kr.
  • Rengøring 450 kr.
  • Elektriker 1.500 kr.
  • Fastgørelse håndvask m.v 2.200 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Undervognsbehandling: Dinitro, pava, osv?
Kommentér på:
Undervognsbehandling: Dinitro, pava, osv?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce