{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
6.467 visninger | Oprettet:

Edderkopper i bilen!!!! {{forumTopicSubject}}

Hey.

Hvad fanden gør man når man hele tiden støder på edderkopper i bilen? Jeg er en af de uheldige og har araknofobi. Det er fandme ikke smart. For ikke længe siden kravlede der 2 små brune springende sataner omme bagi. Efter den oplevelse skilte jeg det meste af bilen ad indvendig og støvsugede overalt. Fandt et lille spind under håndbremsen hvor der sad nogle af samme slags. fik hele lortet fjernet.

Men idag sidder jeg så og er på vej i skole. Først mærke jeg noget kravle i håret så jeg puffer til det. Så hen over halsen hvor jeg igen puffer det væk. Jeg kigger så ned af mig selv og der kravler så en rimelig stor korsedderkop i alle mulige røde og gule farver. Man kunne se den store blanke overkrop og alle de små hår.

Jeg var fucking ved at køre i grøften. Jeg tog min skoletaske og smadrede den så voldsomt. Holdte ind til siden og fik den smidt ud.

Hvorfor lige min bil?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Afhentning af fliser 500 kr.
  • Opsætning fjernsyn på væg 500 kr.
  • Frithængende emhætte installation 3.000 kr.
  • Skift af radiatorventil 1.600 kr.
  • Grave 205 kr.
  • Opsætning af loftlampe, ophæng af 2 billeder, ophængning af lille TV, opsætning af spejl 600 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Edderkopper i bilen!!!!
Kommentér på:
Edderkopper i bilen!!!!

Annonce