{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.167 visninger | Oprettet:

En lille sjov en. {{forumTopicSubject}}

he,

ja så blev jeg færdig med og samle min passat vr5 som har været front skadet, det sidste jeg mangler er en komplet ny lufter filter kasse, da den os var smadret, så ville lige være smart og smide en klud for luftmasse måleren så den ikke slugte alt for stor cykler osv, ( skulle lige kunne flytte med den,)
efter og have kørt prøve tur og ville til og vaske den, fik den lige de sidste motor omdr, for den gode lyd´s skyld, smiley lod den så falde ned igen og slukkede for den.
der efter ville motoren ikke stå i tomgang, eller køre for den sags skyld, gik ud efter 3sek,, så tænkt med det samme det passer lige med startspæren.

men nej nej det var den klud der lige var stripset på luftmasse måleren den have slugt enden op i huldet så den bare blev kvalt,,

puha trode da lige det skulle ødelægge min dag helt, hehe


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hængt 3 lamper op 1.200 kr.
  • Ophængning af lampe 400 kr.
  • Hænge tre lamper op 800 kr.
  • Samle Ikea Pax to skabe 1.000 kr.
  • Hænge 2 billeder op 450 kr.
  • Udskift kontakter 800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  En lille sjov en.
Kommentér på:
En lille sjov en.

Annonce