{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.489 visninger | Oprettet:

"Nysynet" men syg.... SUK ! {{forumTopicSubject}}

Har oplevet ulykkelig kærlighed i dag....

Fandt denne her på nettet i går ( http://www.dba.dk/alfa-romeo-156-18-ts-16v/id-501683490/ ) og var ude at prøve den i eftermiddags.... Åhhh gud... :-O..
"Den passede jo lige på !" som en af mine gamle venner fra fyn sagde første gang han havde haft sex... X-D
Magen til køretøj skal man lede længe efter. Jeg kørte straks ud til min mekaniker ved Kibæk, for den skulle sgu lige tjekkes.
Hvis "hun" var sund til prisen, så måtte jeg bare eje hende.
Men ak... - Hun var syg, den lækre øse... Udbredt "knogleskørhed" (rust) i bunden ??? Og det var kun 2 mrd. efter et syn uden anmærkninger ? Hvordan fanden ka' det gå til ? Der var hul lige op til ledningsnettet flere steder og vi stoppede med at banke rust da mekanikeren mente vi havde rundet 15000,- kroner i arbejdsløn smiley ?

Hulk, snøft osv. Hun var bare så lækker men desværre ikke til at redde for en rimelig pris... smiley

Jeg vil græde mig i søvn i aften...


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Skifte toilet 1.200 kr.
  • Jord græs oprydning 2.500 kr.
  • skifte vandhane i bryggers 500 kr.
  • Sort and organize it equipment and cables 1.000 kr.
  • Udbedring af tilkalder stophane og montering af vaskemaskine 750 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  "Nysynet" men syg.... SUK !
Kommentér på:
"Nysynet" men syg.... SUK !

Annonce