Let styling af Polo IV '02 {{forumTopicSubject}}
Jeg har netop købt en fin lille lilla Polo, og vil gerne have nogle råd fra nogle af jer om hvordan den kunne komme til at se lidt ondere ud..
Er bare en dum trunte jo..
Den kører til gengæld helt fint, så det er kun udseendet jeg gerne vil ændre lidt på.. Budgettet er sådan set ubegrænset.. Næsten..
Den er fra 2002, så den nåede lige at få wannabe-Mercer-forlygter, hvilket jeg ikke er specielt begejstret for.. Ville gerne have angel-eyes på, men er i tvivl om jeg så skal have skiftet hele fronten.. Baglygterne er heller ikke de fedeste..
Har 18" alu på sommerdækkene og synes selv det fungerer meget godt..
Håber der er nogle der kan give mig nogle gode råd.. Også til hvor det bedst kan betale sig at få det lavet osv..
Billeder af tøsen kan ses på min profil..
Tjaaak!
aug 2006
Følger: 48 Følgere: 46 Biler: 1 Emner: 368 Svar: 2.126
aug 2008
Følger: 2 Biler: 1 Emner: 1 Svar: 1
aug 2004
Følger: 59 Følgere: 58 Biler: 3 Emner: 51 Svar: 256
mar 2008
Følger: 5 Følgere: 3 Emner: 32 Svar: 1.419
her er lidt.
sep 2005
Følger: 153 Følgere: 153 Biler: 13 Emner: 286 Svar: 3.118
Sån noget som det badboy han har lavet på min , det ville jeg slet ikk selv ku lave bare ½ så godt! Self er det fedt og sige "det har jeg selv lavet" bare ikk hvis det ligner noget der har været på patrulje i baghdad
Let styling af Polo IV '02