{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.891 visninger | Oprettet:

bil på afbetaling? {{forumTopicSubject}}

Søger nogen der der ved hvor jeg kan få en billig bil på afbetaling ? Er ikke registreret i rki men går sygemeldt pt. Så indkomsten er ikke høj nok til hvad jeg kan finde af financeringsmuligheder ved div forhandlere?! Banken er ikke medgørlig lige pt..
Så søger nogen der ved hvad jeg kan gøre. Kan ikke undvære en bil da jeg hele tiden og igen render på sygehus osv.. Har råd til at ligge 1000kr pr md så søger ik en vanvittig dyr bil!
Har en SaabSaab 90>s 2,0 fra 1995 kørt 258.000 som har et defekt hovedleje i motor ellers fin. Som kan indgå?

Håber der er en klog sjæl der kan gi et godt råd, ved godt det bliver dyrt i renter osv. Det er bare ikke noget at gøre ved. Når jeg er rask igen banker jeg hurtig den gæld af igen smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vores Candy Vaskemaskine meler E11 fejl - Problem med det elektroniske kredsløb 1.500 kr.
  • skifte toilet 1.250 kr.
  • Tilskæring og installation af 2 (laminat)bordplader 2.500 kr.
  • Mine radiatorer virker ikke/virker dårligt. Siger sjove lyde og bliver kun varme i én side 1.200 kr.
  • Ophængning af TV og 3 billeder i betonvæg 1.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  bil på afbetaling?
Kommentér på:
bil på afbetaling?

Annonce