{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.364 visninger | Oprettet:

Så er det vel sagt MEGET pænt ?? {{forumTopicSubject}}

Nu har jeg efterhånden ladet det trække en del ud, og har derfor valgt at sige det på en meget pæn og høflig måde, og må da indrømme, at jeg er efterhånden på grænsen til at offentliggøre vedkommende, da jeg ikke bryder mig om den form for morale (eller nok mere mangel på samme).

Men nu håber jeg, at jeg har skrevet det forståeligt nok til vedkommende, eller hvad mener I ??

<b>Endnu har GLS ikke haft noget med til mig, hvilket gør, at jeg føler der er en der tager r**** på mig, hvilket jeg langt fra bryder mig om.

Jeg har dit reg. og kontonr stadig, og sker der ikke snart noget fra din side af, i form af, at jeg modtager et rat, så er jeg nødsaget til at skride til handling, da jeg dermed vil se det som ren tyveri af mine penge.

Du kan også vælge at trække i land, og derved sende pengene retur, da der jo stod afsender"adresse" på dem, da du modtog dem.

Jeg regner med der er sket en misforståelse, og det ikke er din hensigt, at du ville tage mine penge fra mig, uden at sende det til mig, som jeg har betalt for.

Mvh.</b>


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af Philips Hue Simirue panel på soveværelse (lampe) 590 kr.
  • Nedrivning 1.000 kr.
  • rengøring 100m2 900 kr.
  • Min ene stikkontakt virker ikke 600 kr.
  • Elektriker 1.200 kr.
  • Tilslutning af opvaskemaskine 510 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Så er det vel sagt MEGET pænt ??
Kommentér på:
Så er det vel sagt MEGET pænt ??

Annonce